Mesaj gönder
Ana sayfa

Galaxy power industry limited şirket Profili

şirket Profili

Galaxy güç endüstrisi sınırlı

Sınırlı galaksi enerji endüstrisi 2018 yılında, Çin'de bir yüksek teknoloji kuruluşunda kuruldu, Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış, üretim hattı ve tel çekme ekipmanları ve hidrolik çektirme, gergi, yeraltı kablo iletken kasnakları, anti gibi aletler çeşitleri - galvanizli çelik halat bükümünün yanı sıra müşteri için aksesuar ve teknik servis sağlamak. Galaxy, şu anda 200'den fazla çeşit çeşidi tedarik eden Çin'deki en büyük tel çekme ekipmanı ve alet üreticilerinden biri olarak gelişmiştir.

Firmamızın üst düzey mühendisleri, ara mühendisleri ve İtalyan teknik destekleri vardır, geliştirme için iyi bir potansiyeli vardır, şirket pratik ve çalışmaya istekli, yönergeleri geliştirmeye devam ediyor, gerçekten Çin kalitesini yapıyor.

Şirketin ürünleri bir yıl kalite güvencesine sahip ve satış sonrası verimli ve zamanında

Müşteri ihtiyacına göre tahta sandık içinde ambalaj

sergi

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Şirket geçmişi

2018 yılında kurulan Galaxy Power Industry Limited, Electric Power Machinery araştırma, geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış bir üreticidir. Çin'deki bir yüksek teknoloji kuruluştur. Tüm ürünlerimiz uluslararası kalite standartlarına uygundur ve dünyadaki çeşitli farklı pazarlarda büyük beğeni topluyor.

Ürünlerimiz Avustralya, Türkiye, Meksika, Panama, Peru, Brezilya, Mısır, Sudan, Kenya, Angola, Pakistan vb. Ülkelerinde satılmaktadır.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : GÖKADA

No. Çalışanları : 50~100

Yıllık satış : 10000000-20000000

Yıl kurulan : 2018

İhracat p.c : 80% - 90%